Правила прийому дітей до ліцею № 38 ім. В.М.Молчанова

Згідно з Положенням про загальноосвітній навчальний заклад (Постанова КМУ від 27 серпня 2010 року № 778 п. п. 22, 18, 19, 28):

1.      До першого класу зараховуються, як правило, діти з 6 років.

1.      Зарахування учнів до першого класу 2016–2017 навчального року здійснюватиметься без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування (мікрорайон).

2.      Розпочинається прийом дітей до першого класу з 1 квітня 2016 року.

3.      Для зарахування дитини до першого класу батьками або особами, що їх замінюють, подаються такі документи:

·         Заява батьків або осіб, що їх замінюють.

·         Копія свідоцтва про народження.

·         Медична картка дитини встановленого зразка.

·         Психолого-педагогічна картка розвитку дитини (за згодою батьків)

4.      Забезпечується першочерговий прийом до першого класу дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються в даному навчальному закладі.

2.      Зарахування учнів до ліцею (10-й клас) здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому МОНУ.

1.      Зарахування до ліцею (10-й клас) відбуватиметься після закінчення дев’ятого класу та отримання свідоцтва про неповну середню освіту в червні 2016 року. Дата, вступні предмети конкурсу будуть уточнюватися та оголошені в квітні 2016 року. Залежно від обраного профілю (математика-інформатика або іноземна філологія) предметами конкурсу є українська мова, математика, іноземна мова (англійська).

2.      Учні ліцею, які матимуть за підсумками річного оцінювання початковий рівень досягнень у навчанні з профільних предметів (поглиблене вивчення у 8, 9 класах) допускаються до конкурсних іспитів за рішенням педради.

3.      За рішенням педради ліцею, як виключний засіб педагогічного впливу за неодноразові порушення Статуту ліцею допускається відрахування учнів та переведення їх до навчального закладу за місцем проживання.