День цивільного захисту 11 квітень 2017

День цивільного захисту

11 квітня 2017 року у НВК  «Школа І-ІІ ступенів – ліцей №38 ім. В.М. Молчанова» Шевченківського району м. Києва пройшов День цивільного захисту. Під час відпрацювання ввідних враховувалася організованість і дисципліна учнів при виконанні заходів, точність і якість виконання поставлених завдань.  Були проведені змагання, до програми яких включалися від однієї до декількох вправ; відпрацьовувалися дії за сигналами оповіщення в разі виникнення надзвичайної ситуації по класах; перегляд відеоматеріалів, присвячених питанням: «Як вижити під час теракту», «Як діяти під час обстрілу», «Дії населення при виявленні підозрілого вибухонебезпечного предмету».

Назва англ:  The Day of Civil Protection
Текст анонса En:  April 11, 2017 in "School-II levels - Lyceum №38 them. VM Molchanov "Shevchenko district. Kyiv the Day of Civil Protection.