«Моя країна – Україна» 14 квітень 2017

«Моя країна – Україна»

У НВК  «Школа І-ІІ ступенів – ліцей №38 ім. В.М. Молчанова» Шевченківського району м. Києва розпочався масштабний соціально-патріотичний проект «Моя країна – Україна», який охоплює всі класи.
11 квітня 6-Б клас презентував програму «Житомирщина – перлина рідного краю». «Хотілося передати особливий погляд на Україну. Нехай людям захочеться глибше пізнати нашу країну, подорожувати нею", —  каже автор ідеї проекту, директор НВК №38 Харитонова Л.О.
Усіх бажаючих запрошуємо на перегляд різноманітних програм про Україну у квітні!

Назва англ:  "My country - Ukraine"
Текст анонса En:  In teaching and educational complex "School I and II levels - Lyceum №38 named after V.M. Molchanov "Shevchenko district. Kyiv launched a large-scale social and patriotic project, which includes all classes.